programma

(onder voorbehoud van wijzigingen)
Locatienummer voor het programma-onderdeel, zie plattegrond.

Programma vrijdag 12 juni 2020
  • 04. Botterloods – 08:45- 10:00 Inschepen bij de Vischafslag

    04. Botterloods – 10:00- 10:45  Vertrek botters richting “Zuiderzee”

    04. Botterloods – 10:45- 11:00 Doorvaart nieuwe Stadshavens, alle bruggen staan open

    04. Botterloods – 11:00- 22:00 Aaltjesrace

  • 11. Happie Heppie – 16:00- 23:59 Food – LIVE muziek – Silent disco – kindervermaak

  • 17. TIP Heerlijk Harderwijk – 15:00 Hanzestads- wandeling met gids, vertrek om 15:00 uur en 17:00 uur

    17.
    Aaltjesdagen Live – 19:30- 23:30 Q music the Party 21:00- 21.30 Het meezingteam

     

Programma zaterdag 13 juni 2020
  • 02. Bij Oost / Veluvia – 14:00 Drie maal een optreden van 4tuoze matroze vanaf een botter

     

  • 04. Botterloods – 11:00- 13:00 Opletten met de doorvaart van de Waterfrontbrug ivm passeren deelnemers Haal op gelijk

    04. Botterloods – 12:00- 12:30 Kranslegging bij het herdenkingsmonument ‘Verdronken Vissers’ aan de Havendam

    04.
    Botterloods – 12:00- 17:00 Start dagprogramma, varen op de botters, films over de visserij, mijnen in de vischafslag, restauratie van de botters en demonstratie visroken

     

  • 05. U in beweging – 13:00- 16:30 U in beweging – test hoe fit u bent!

    05.
    Shantykoren – 13:00- 18:00 Shantykoren om 13:00 – 14:30 en 16:00

  • 06. Dutch Streetcup Life Goals – 10:00- 17:00 Start competitie / toernooi + Life Goals

    06.
    Dutch Streetcup Life Goals – 13:00- 13:30 Officiële opening

    06.
    Dutch Streetcup Life Goals – 17:00- 17:00 Prijsuitreiking

  • 07. T Boerinneke – 09:00- 18:00 Springkussen

    07.
    Monument Visservrouwtje – 12:00- 12:30 Kranslegging visserijdagen

     

  • 08. Braderie – 10:00- 18:00 Heerlijk Harderwijk promo team programma

    08.
    Straatmuzikanten – 10:00- 18:00 Straattheater

    08.
    Braderie – 10:00- 19:00 Braderie

  • 09. Vischpoort- 10:00- 18:00 Openstelling Vischpoort

    09.
    Braderie – 10:00- 19:00 Braderie

    09.
    Shantykoren – 13:00- 18:00 Shantykoren om 12:30 – 14:00 en 16:30

    09.
    Vissershuisje – Levende Historie speelt het visserij verleden na, definitieve locatie volgt

  • 11. Happie Heppie – 11:00- 23:59 Food – LIVE muziek – Silent disco – kindervermaak

  • 12. Sport – 09:30- 17:00 Diverse sporten bekijken en ervaren

    12.
    Sport – 10:00- 17:00 Aeroforce Paramotorsport uit Harderwijk geeft uitleg materiaal, clinics en foto’s maken op strandeiland

     

  • 13. Kunstmarkt – 10:00- 17:00 Kunst in het Park

    13.
    Kunstmarkt – 12:00- 17:00 Shantykoren om 12:30 – 15:00 en 16:00

  • 14. Marktkramen – 10:00- 17:00 Kramen in de Smeepoortstraat

    14.
    Cafe de Belofte – 14:00- 22:00 Feest op ’t belofteplein

  • 15. Weekmarkt – 08:00- 14:30 Weekmarkt: gezellig shoppen met muziek en de balonnenman

     

  • 16. Kinder Festival – 10:00- 17:00 Aaltjesdagen kinder back to nature festival met clown, springkussens, workshops, poppentheater en shows

    16.
    Kinder Festival – 10:00- 17:00 Techniek ontdekkingstocht

    16.
    Salsa – 17:00- 23:30 Salsafeest met workshops en demo’s

    16.
    Salsa – 17:00- 18:00 Vrij dansen

    16.
    Salsa – 18:00- 18:30 Workshop

    16.
    Salsa – 18:30- 20:00 Vrij dansen

    16.
    Salsa – 20:00- 20:45 Latinband

    16.
    Salsa – 20:45- 21:30 Workshop

    16.
    Salsa – 21:30- 22:45 Dj LadyCaro en Dj Joey

    16.
    Salsa – 22:45- 23:59 Latinband

  • 17. Aaltjesdagen Live – 13:00- 23:30 Popschool and Friends / DJ Rob / PopGUNN / Ricky Corony

    17.
    TIP Heerlijk Harderwijk – 15:00 Hanzestadswandelingmetgids,vertrekom15:00 uur en 17:00uur

    17.
    Aaltjespenning – 20:00- 20:10 Uitreiking Aaltjespenning

     

Programma zondag 14 juni 2020
  • 04. Botterloods – 12:00-17:00 Start dagprogramma, varen op de botters, films over de visserij, mijnen in de vischafslag, restauratie van de botters en demonstratie visroken

    04.
    Botterloods – 17:00
    Vertrek botters richting “huis”

  • 06. Vrienden Toernooi- straatvoetbal – 12:00- 17:30 Vriendenteams spelen een straatvoetval competitie

     

  • 08. Straatmuzikanten – 12:00- 18:00 Straattheater

    08.
    Braderie – 12:00- 19:00 Braderie


  • 21. Marktkramen – 10:00- 17:00 Kramen binnenstad (klein kramenplan)

    21.
    Koopzondag – 12:00- 17:00 Koopzondag


     

     

Aaltjesdagen_Plattegrond_2020_prf01_LR_150ppi

Auto en Fiets

Op de ijsbaan en op het Wellenpad (tegen de stadsmuur) en op P2 nabij de Havendijk zijn de grootste fietsenstallingen te vinden. Het advies is dan ook om daar de fiets te stallen.

logo-PMS-2 bijgesneden